Programator WEB

  • Moldtelecom
  • Bl. Ștefan cel Mare 10, or. Chișinău
  • Full Time
  • Nespecificat $

Descriere

Compania Moldtelecom angajează Programator WEB cu experiență Atribuții de funcție:
  • Dezvoltarea și mentenanța paginilor web a site-ului Moldtelecom și a părții administrative
  • Elaborarea functionalului nou, dezvoltarea și mentenanța celui existent
  • Depistarea și rezolvarea greșelilor apărute
  • Dezvoltarea modulului calculatorului
  • Dezvoltarea funcționalului e-shop
Cerințe față de candidat:
  • Experienţă de activitate în domeniul web programare şi posesia portofoliului cu lucrări;
  • Cunoștințe de nivel avansat în PHP, Laravel, MySQL, HTML, CSS, JavaScript
  • Experiență de lucru cu Laravel / JavaScript / jQuery
  • Cunoașterea editoarelor grafice asa ca PhotoShop, Ilustrator ș.a.
  • Experiență de lucru în calitate de content manager și programator
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă, engleza
  • Creativitate, perseverență şi capacitate de a îndeplini sarcinile în mod independent şi profesionist
  • Atitudinea de respect faţă de necesităţile utilizatorului
  • Capacitatea de a lucra în echipă
Ce oferim:
  • Activitate interesantă și creștere în plan profesional
  • Posibilitatea de a progresa în cunoștințe și a se dezvolta într-o echipă dinamică și profesionistă
  • Oficiu confortabil în centrul oraşului
  • Program de lucru de luni până vineri (ora 8 pînă la 17)
  • Salariu concurent în dependenţă de experienţă, cunoştinţe şi perseverenţa candidatului
  • Compensarea odihnei și a antrenamentelor la Cluburi Sportive
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, menționând postul pentru care aplică (programator WEB). Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu. Informații adiționale la tel. 570 731

Oportunități similare

Prezentare generală

Data postării:

23/02/2022

Data expirării:

23/02/2023

Locație:

Bl. Ștefan cel Mare 10, or. Chișinău

Tipul oportunității:

Full Time

Salariu:

Nespecificat $

Locația oportunității

Str: Bl. Ștefan cel Mare 10, or. Chișinău

Industrie:

Nespecificat

Mărimea companiei:

cariera@moldtelecom.md

Locația:

Chișinău