Consultant Clienți, or. Chișinău

  • Moldtelecom
  • Bl. Ștefan cel Mare 10, or. Chișinău
  • Full Time
  • Nespecificat $
  • deservire
  • full-time
  • vinzari

Descriere

MOLDTELECOM este în căutare de persoane dinamice și proactive, cu bune abilități de comunicare în funcția de Consultant Clienți pentru vânzarea serviciilor și deservirea abonaților existenți în Magazinele Moldtelecom.

Ce îți oferim:

  • Venit constituit din trei părți: salariul fix+ bonus lunar în funcție de rezultatele individuale + bonus lunar în funcție de rezultatele echipei;
  • Pachet atractiv de recompense și beneficii;
  • Program de integrare și dezvoltare continuă prin training-uri;
  • Colegi prietenoși și o ambianță plăcută de lucru;
  • Mediu favorabil pentru auto - dezvoltare;
  • Posibilitate de dezvoltare a carierei;
  • Grafic de lucru full - time (8 ore).

Care sunt atribuțiile de funcție:

  • Identificarea nevoilor particulare a clientului;
  • Promovarea și comercializarea produselor, serviciilor Moldtelecom în concordanță cu nevoile identificate ale clientului;
  • Informarea și deservirea calitativă a clienților existenți cu privire la ofertele existente, serviciile suplimentare existente, produsele vândute;

Care sunt cerințele față de candidat:

  • Cunoștințe medii de Microsoft Office;
  • Comunicare fluentă în limbile română și rusă;
  • Abilități de comunicare scrisă și verbală;
  • Atitudine responsabilă, sârguincioasă față de atribuțiile de serviciu;
  • Capacitatea de analiză și orientare spre rezultat;
  • Capacitate de relaționare și orientare spre client;
  • Bun coleg și team player:

Dacă te-ai regăsit în descriere, te așteptăm în echipa Moldtelecom pentru ca împreună să devenim operatorul de telecomunicații preferat.

Expediază CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, menționând postul pentru care aplici (Consultant Clienți).

Oportunități similare

Prezentare generală

Data postării:

14/04/2022

Data expirării:

14/04/2024

Locație:

Bl. Ștefan cel Mare 10, or. Chișinău

Tipul oportunității:

Full Time

Salariu:

Nespecificat $

Locația oportunității

Str: Bl. Ștefan cel Mare 10, or. Chișinău

Industrie:

Nespecificat

Mărimea companiei:

cariera@moldtelecom.md

Locația:

Chișinău